top of page

Sat, May 04

|

Zoom

ورک شاپ کشف پتانسیل درون

در طول این کارگاه آموزشی، شما این فرصت را خواهید داشت که رازهایی را بیاموزید که به کشف قدرت، پتانسیل و هدف واقعی شما کمک می کند و شما به سمت کشف خود، رشد شخصی و رضایت درونی راهنمایی خواهید شد.

ورک شاپ کشف پتانسیل درون
ورک شاپ کشف پتانسیل درون

Time & Location

May 04, 2024, 8:30 AM – 11:30 AM

Zoom

About the event

دنیای بیرونی ما فقط بازتابی از دنیای درون ما است. اگر در حال حاضر با قسمت هایی از زندگی خود در صلح نیستید، به این معناست که ابتدا باید به درون خود سفر کنید و داستان زندگی خود را از همان ابتدا درک کنید و بدانید که چگونه شما را تحت تاثیر قرارداده و به شخصیت امروزی تبدیل کرده. قطعاً مسیر آسانی نخواهد بود، اما این اولین قدم است. وقت آن است که بفهمید چرا آن شخص بودید، از آن نسخه از خودتان تشکر کنید، آن را دوست داشته باشید و شروع کنید به آماده شدن به ساختن کسی که می خواهید به آن تبدیل شوید.

در این ورک شاپ ما به سمت درک عمیق خود، پیشینه و ریشه های اینکه چرا این شخصیت هستیم خواهیم رفت. سپس زمان آن است که به یافتن قدرتی بپردازیم که در درون ما نهفته است تا زندگی جدیدی را آغاز کنیم که آرزوی آن را داریم. من به شما می آموزم که چگونه تعادل بین انرژی های مردانه و زنانه را از ذهن و قلب خود ایجاد کنید و سپس شروع به احساس و تجسم زندگی جدید خود خواهید کرد ودر نهایت خواهید فهمید که همه چیز از درون به بیرون می آید.

Tickets

  • Ticket

    $40.00

Total

$0.00

Share this event

bottom of page